Prima pagină  »  Consilierii raionali
Lista Consilierilor în Consiliul raional Criuleni
Nume, prenume Data nașterii Domiciliu Apartenența politică E-mail Telefon
Borș Aureliu 01.12.1965 s. Dubăsarii Vechi BE ACUM PAS și DA imspcsdubasariivechi@mail.ru 069822661
Grati Alexandru 24.01.1979 Or. Criuleni, str. Gogol, 19 PP PSRM alexandru.grati@mail.ru 069121487
Cotoman Vitalie 20.08.1975 Cimișeni PDM vitaliicotoman@mail.ru 060639999
Soltan Ion 16.10.1952 Jevreni BE ACUM PAS și DA - 069495301 024868260
Colesnicenco Mihail 07.08.1958 Or. Criuleni, Str. Stepelor, 21 BE ACUM PAS și DA colmihter@yandex.com 024824000 067121400
Cociug Viorica 29.07.1982 Or. Criuleni, Str. Orheiului, 43 PP PSRM viorica.cociug@mail.ru 069555264
Bolbocean Andrei 16.06.1958 Or. Criuleni PDM Agroenergia@mail.ru 079407888
Cazacu Ghenadie 17.12.1967 Coșernița, Rădiului 17 PLDM cazacughenadie9@gmail.com 024869258 069146761
Iurcu Valeriu 01.06.1973 Ohrincea BE ACUM PAS și DA valeriu.iurcu@gmail.com 069178585
Guzun Ion 06.08.1972 Ratuș PUN Neafiliat ulterior ion-guzun@mail.ru 079532240
Burca Valeri 08.09.1954 Criuleni Biruința 20 ap. 7 PCRM valeri.burca.54@mail.ru 069646880
Guzun Lidia 07.03.1973 Măgdăcești, Ion Inculeț BE ACUM PAS și DA lidiaguzun73@gmail.com 024834662 069167555
Grati Nicolae 19.05.1950 Chișinău, str. Academiei 10/32 PP PSRM Partidul.socialistilorcriuleni@mail.ru 024822189 069782875
Brînza Lidia 02.11.1958

 

Jevreni PDM lidia.brinza@ms.md 069605392
Butucea Eugeniu 12.11.1985 Pașcani BE ACUM PAS și DA salubrisgrup@yahoo.com 062065065
Burlac Veaceslav 07.08.1973 Slobozia-Dușca Candidat independent slava.aquaparc@gmail.com 069161846
Buzgan Mihail 04.02.1954 Or. Criuleni, Str. Stepelor, 26 BE ACUM PAS și DA mbuzgan54@mail.ru 024823124 069161939
Ianenco Serghei 19.11.1982 Or. Criuleni, Str. Orheiului, 48 A PP ȘOR ianencosv@mail.ru 069888177
Rubanovici Andrei 16.08.1972 Slobozia-Dușca PP PSRM rubanovici.andrei@gmail.com, raciuc.taisia@mail.ru 024874557 069659896
Andriuța Iurie 01.04.1960 Or. Criuleni, str. Viilor, 23 PDM iurieandriuta@mail.ru 024822149 069218656
Cojocari Victor 18.02.1970 Măgdăcești, Ștefan cel Mare PLDM - 069175805
Carțîn Alexandru 17.09.1965 Mașcăuți BE ACUM PAS și DA alvintagro@gmail.com 069109678
Țaulean Emilia 05.05.1960 Valea Coloniței/Chișinău bd. Mircea cel Bătrân, 3, ap. 81 PP PSRM leasea2014@yahoo.com 069145154
Lupan Valentina 23.04.1960 Or. Criuleni, Str. Frunze, 53 BE ACUM PAS și DA valentina.lupan@yahoo.com 024820129 069260154
Bîzgu Virginia 03.08.1973 Dubăsarii Vechi PP PUN verdinlera@mail.ru 069927158 024861266
Stanila Natalia 13.08.1986 Izbiște PDM natalia_30@yahoo.com 068355853
Verebceanu Vitalie 26.03.1976 Dubăsarii Vechi PCRM verebceanu.vitalie@gmail.com 078811688 079065117
Spînu Vladimir 13.03.1954 Porumbeni BE ACUM PAS și DA spinuvladimir33@gmail.com 068910026
Cotovici Ion 06.07.1959 s. Hrușova, str. Ion Neculce, 6 PP PVE stelionplus@yahoo.com 069093461 024839300 024892531
Morari Iurie 09.09.1962 Hîrtopul Mic PP PSRM   069536987
Perciuleac Igor 09.10.1968 Bălăbănești PDM igor.perciuleac@yandex.ru 069703118
Gulîi Mihail 27.08.1964 Slobozia-Dușca BE ACUM PAS și DA guliimihai64@gmail.com 069560357 024871378
Efros-Bujor Natalia 15.07.1985 Porumbeni, Păcii 30 PLDM efrosnatalia@gmail.com 079938387 024863430

 


Prima pagină  »  Consilierii raionali
Ultimele noutăţi
22.10.2020
TOAMNA DE AUR
Recomandări

Utile